Home

Menedéket keresni hely Állapot atlétikai eb ifjúsági rost állhatatos Indulás

Öt békéscsabai arany az ifjúsági válogatott viadalon

Elindult az Ifjúsági EB-re a magyar atlétikai válogatott, a fedélzeten hat  lila-fehér sportolóval! - Atlétika - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos  oldala
Elindult az Ifjúsági EB-re a magyar atlétikai válogatott, a fedélzeten hat lila-fehér sportolóval! - Atlétika - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Atlétika: két ezüstérem az U18-as Eb második napján

FEOL - Mátó Sára az év ifjúsági atlétanője

Olimpikon és ifjúsági olimpikonok az év atlétái között

Ifjúsági atlétika Eb - Kriszt Sarolta és Viszkeleti Villő is ezüstérmes |  Ez a lényeg
Ifjúsági atlétika Eb - Kriszt Sarolta és Viszkeleti Villő is ezüstérmes | Ez a lényeg

Gödöllői Hírek - Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet  hétpróbában!
Gödöllői Hírek - Atlétika: Kriszt Saci országos csúccsal teljesítette az Eb-szintet hétpróbában!

1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság Nyíregyháza" | Darabanth  Kft.
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság Nyíregyháza" | Darabanth Kft.

Mondo Duplantis Eb-csúcsa, Femke Bol harmadik aranya, Szilágyi Réka  negyedik helye - Eurosport
Mondo Duplantis Eb-csúcsa, Femke Bol harmadik aranya, Szilágyi Réka negyedik helye - Eurosport

Fényképek az ifjúsági EB-ről | Atletika.hu

Újabb két ezüstérmet nyert a magyar csapat az ifjúsági atlétikai Eb-n | M4  Sport
Újabb két ezüstérmet nyert a magyar csapat az ifjúsági atlétikai Eb-n | M4 Sport

Magyar aranyérem az ifjúsági atlétika Eb-n | 24.hu

Győri U18-as Atlétikai Európa-bajnokság – Ismét jelesre vizsgáztunk! |  KormánySport
Győri U18-as Atlétikai Európa-bajnokság – Ismét jelesre vizsgáztunk! | KormánySport

Atlétikai vb és El-döntő Magyarországon, U21-es foci Eb Romániában – itt a  2023-as sportnaptár
Atlétikai vb és El-döntő Magyarországon, U21-es foci Eb Romániában – itt a 2023-as sportnaptár

Székesfehérvár Városportál - Takács Boglárka és Endrész Klaudia is döntős  az atlétikai Ifjúsági EB-n
Székesfehérvár Városportál - Takács Boglárka és Endrész Klaudia is döntős az atlétikai Ifjúsági EB-n

Atlétika: éremesélyek a győri ifjúsági Eb-n

vehir.hu - Remeklő veszprémiek az ifjúsági atlétika ob-n

Apáti Bence ezüstérmes 1500m-en a győri Eb-n, újabb öt kvóta az…

Takács Boglárka és Endrész Klaudia is döntőbe került az Ifjúsági EB  nyitónapján