Home

Számítani rá gyökér bocsánatot kér ifjusági kajak kenu vb 2017 Szelíd Járda Helyesírás

40 éremmel zártak a magyarok Szegeden az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon | M4 Sport
40 éremmel zártak a magyarok Szegeden az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon | M4 Sport

Magyarország az éremtábla élén a korosztályos kajak-kenu vb-n - Győr Plusz  | Győr Plusz
Magyarország az éremtábla élén a korosztályos kajak-kenu vb-n - Győr Plusz | Győr Plusz

Öt arany a maratoni kajak-kenu vb nyitónapján

Kajak-kenu: újabb három arany az ifjúsági és U23-as világbajnokságon |  Szeged Ma
Kajak-kenu: újabb három arany az ifjúsági és U23-as világbajnokságon | Szeged Ma

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb: taroltak a magyarok az első döntő

ICF Kajak-Kenu Világbajnokság – ICF Canoe Sprint and Paracanoe World  Championships – Hungary – Szeged – 2019 08 21 - by CHRISTEAU | CHRISTEAU  PHOTOGRAPHY
ICF Kajak-Kenu Világbajnokság – ICF Canoe Sprint and Paracanoe World Championships – Hungary – Szeged – 2019 08 21 - by CHRISTEAU | CHRISTEAU PHOTOGRAPHY

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek  örülhettünk - Hazai sztár | Femina
Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek örülhettünk - Hazai sztár | Femina

Szegedi éremeső a Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n:  Molnár Csepke, Kiss Ágnes, Molnár Csanád, Nagy Bianka és Ozsgyáni Bence is  ifjúsági világbajnok lett – Szegedi hírek | Szeged365
Szegedi éremeső a Maty-éren zajló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n: Molnár Csepke, Kiss Ágnes, Molnár Csanád, Nagy Bianka és Ozsgyáni Bence is ifjúsági világbajnok lett – Szegedi hírek | Szeged365

Hatalmas siker: Taroltak a magyarok az első döntős napon az ifjúsági kajak- kenu világbajnokságon – Nyugati Fény

Ötből négy továbbjutó vasárnap délelőtt | Szurkoló.sk

Magyar éremeső a maratoni kajak-kenu vb első két napján | Mandiner

Promenad24
Promenad24

Kajak-kenu: újabb szegedi VB és újdonságok 2022-ben – Szegedi hírek |  Szeged365
Kajak-kenu: újabb szegedi VB és újdonságok 2022-ben – Szegedi hírek | Szeged365

Képekben a kajak-kenu vb első döntős napja | M4 Sport

A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Hat magyar érem a maratoni kajak-kenu vb-n - Eurosport

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu

Olimpiai ezüstérmes és felnőtt világbajnokok az ifjúsági, U23 vb-csapatban  – Sportmenü
Olimpiai ezüstérmes és felnőtt világbajnokok az ifjúsági, U23 vb-csapatban – Sportmenü